הסוד האמריקאי לטיפול בהתקרחות

היי מקס נבדק מחקרית - מתאים לנשים וגברים

אם יצא לכם לבקר בארה"ב, בוודאי שמתם לב שיש מעט מאד קרחים בארה"ב.

ובכן מה הסוד שלהם ואיך הם מונעים נשירת שיער והתקרחות?

בשנת 1999 נחשף לראשונה בחור יהודי צעיר כבן 35 לטכנולוגיית הלייזר הרך בעת שניסה דרכים שונות לטיפול בנשירת השיער שלו.

לאחר ניסוי ותהיה, הוא גילה את טכנולוגיית הלייזר פוטו-תראפי במרפאה בסידני ולאחר סדרת טיפולים קצרה, שיערו הפך לסמיך יותר, נשירת השיער נעצרה, ועל ראשו הגיח שיער חדש, בריא ויפה.

דייויד מייקלס החליט באותו רגע ממש, להנגיש את הטכנולוגיה הזו באופן ידידותי ביותר לכלל הציבור בארה"ב ובעולם – דיוויד המציא את מברשת שיער הלייזר – הייר מקס HairMax.

פיתוח מסרק הלייזר ועיצובו הארגונומי לקח מספר שנים עד שנוצר האב-טיפוס הראשון.

אך דיוויד מייקלס לא הסתפק בכך – מעבר לשאיפה שלו לסייע לכלל האנשים, הוא ביצע ניסויים קליניים בראשות מדענים מתחום הפוטו-תראפיה והצליח להוכיח ללא כל צל של ספק את יעילותו של מסרק לייזר היירמקס.

בארה"ב, מכשיר כמו היירמקס המיועד לטיפול אישי ומבטיח תוצאות, מצריך הוכחות קליניות, מחקרים מפוקחים וחשוב מכל, אישור של משרד הבריאות האמריקאי -  הFDA  (משרד הבריאות האמריקאי הוא המחמיר ביותר בעולם).

חודשים עברו, עשרות מחקרים נעשו, וההוכחה הגיעה – למעלה מ-90% מהמטופלים בארה"ב הצליחו להפסיק את נשירת השיער שלהם בעקבות טיפול עם מברשת השיער היירמקס.

מאז ועד היום נמכרו בארה"ב למעלה ממיליון יחידות – ובבדיקה שנערכה, אחוזי ההצלחה נשתמרו לכל אורך הדרך, כלומר, למעלה מ-90% מהמטופלים דיווחו, צילמו, העידו והפכו למאושרים בעקבות הפסקת נשירת השיער שלהם.

לא רק יעילות – גם נוחות אמריקאית בניחוח איטלקי!

אצל האמריקאים, כמו האמריקאים, יעילות המכשיר לא מספיקה – חשוב גם שיהיה נוח להשתמש במוצר.

דיוויד מייקלס לא הסתפק ביצירת מכשיר מעולה ויעיל ופנה לחברת פניניפרינה האיטלקית: חברת העיצוב העתידנית המובילה (החברה עיצבה את מכוניות העתיד, ציוד ולבוש ספורט אווירודינמי, ריהוט עתידני, יאכטות מתקדמות ועוד).

העיצוב של היירמקס זכה לתשומת לב מיוחדת ולפרסי עיצוב ידועים בשנים האחרונות.

עיצוב ארגונומי ונוח ביותר לשימוש.

אז איך האמריקאים מטפלים בנשירת השיער שלהם? התשובה לכך פשוטה ביותר,

הם מסתרקים במסרק הלייזר היירמקס! וזהו! המסרק הזה הוכיח את עצמו בכל רחבי העולם כפטנט המושלם להצמחת שיער ולעצירת נשירת שיער.

המברשת מיועדת לנשים ולגברים כאחד והיא יעילה במיוחד.

גם לישראל הגיעה המברשת והיא מיובאת ע"י חברת DMT  מהרצליה.

רוצים לקרוא עוד על היירמקס?

סובלים מנשירת שיער ורוצים לטפל בבעיה?

היכנסו לאתר הישראלי או האמריקאי של היירמקס, קראו אודות המברשת הנפלאה הזו ותוכלו להזמין לעצמכם אחת כזו.

הטיפול בהיירמקס אינו פולשני, אינו כואב ואינו מצריך אבחון מוקדם.

הטיפול נעשה במקום הכי נוח לכם – בבית,

הטיפול עצמו קל ביותר (אבל צריך להתמיד בו).

איך תדעו שמברשת היירמקס יכולה לעזור לכם בעצירת הנשירה?

המברשת תסייע לכל מי ששיערו החל לנשור ולהפוך דליל, מפרצים שהתחילו להתגלות, קרחת בפדחת החלה להופיע, על המברשת מופיעות יותר ויותר שיערות לאחר סירוק וכשאתם פוקחים את עיניכן בבוקר, שערות רבות "צמחו" עליה.

אם אתם קרחים כבר זמן רב, המברשת לא תסייע מאחר ששורשים מתים לא ניתן להחיות בשום צורה ודרך. יחד עם זאת, שורשים חלשים אפשר גם אפשר! מסרק הלייזר היירמקס מזרים את החמצן לשורש השערה, מחזק את השורשים ובכך מסייע בהפסקת נשירת השיער ובהצמחת שיער חדש, בריא, צפוף, עבה ומלא חיוניות.

גם אם במשפחה שלכם כולם סבלו מנשירת שיער, גם אם הקרחת עוברת בירושה מדור לדור, אפשר לעצור את המורשת הזו – הזרמת החמצן באמצעות טיפול בלייזר משנה את כללי הטבע ומסייעת לשורשי השיער להתגבר על הגנים שיירשתם מהוריכם.

כמה עולה HairMax?

ואגב, אם אתם שואלים כמה היא עולה – אז כדאי שתדעו שהיא עולה הרבה פחות ממוצרים אחרים ומטיפולי מעבדות שונים שמבטיחים תוצאות (אבל בינינו,  לאף אחת מהם אין אישור של משרד הבריאות האמריקאי המחמיר ביותר).

ועוד משהו, להיירמקס יש שלושה דגמים – כל הדגמים יעילים ביותר (בדיוק באותה מידה!), אז מה ההבדל בין הדגמים? שטח הטיפול המשפיע על משך זמן כל טיפול, כך לדוגמא, מכשיר היירמקס 7, מצריך 15 דקות טיפול (יום כן/ יום לא) ואילו היירמקס 12 מצריך רק 8 דק' טיפול (מיועד למי שאין לו זמן). בין לבין תמצאו את מכשיר היירמקס 9 (11 דק' טיפול בלבד).

אז למה אתם מחכים? אם אתם סובלים מהתקרחות, טיפול של כמה דקות פעם ביומיים, ישנה את צפיפות השיער ויצמיח לכם שיער, בקלות ובמהירות.

תוך כמה זמן רואים תוצאות?

בד"כ תוך כשישה שבועות.

בקיצור, עכשיו הבנתם איך האמריקאים לא מקריחים, שיערם מטופח, עבה, צפוץ ובריא... הם פשוט משתמשים בהיירמקס (מוכח מחקרית!),

למידע נוסף, הקליקו כאן או התקשרו אלינו בטלפון 077-50-50-300