בואו להכיר את הועדה הרפואית המייעצת ואת התומכים של HairMax LaserComb

אנו גאים להציג את הועדה הרפואית המייעצת שלנו שכוללת דמויות מפתח בתחום עידוד צמיחת השיער.

חברי הועדה שלנו יכולים להעיד ממקור ראשון על יעילות תרפיית לייזר בעוצמה נמוכה לטיפול בנשירת שיער. למעשה, בעלי מקצוע מכובדים אלה בחרו לתמוך ב-HairMax LaserComb על סמך נסיונם והאמונה שה-HairMax LaserComb משיג תוצאות חיוביות.

ד"ר מאט לוויט

dr-matt

דרמטולוגיה קוסמטית מתקדמת

אורלנדו, פלורידה

ד"ר מאט לוויט מחזיק כיום בתפקיד מרכזי כיועץ הרפואי הראשי של Lexington International, LLC. ד"ר לוויט הוא דמות מפתח מוכרת בתחום השיער, והוא המייסד והמנהל הרפואי של "שחזור שיער רפואי ודרמטולוגיה קוסמטית מתקדמת" עם 80 מרפאות בארה"ב. ד"ר לוויט הוא מייסד ויו"ר "סדנת ניתוחים בשידור חי", ארוע שנתי שהוכח כפורום ההדרכה החשוב ביותר למנתחים בתחום שחזור השיער.

לד"ר לוויט, דרמטולוג מוסמך, היסטוריה ארוכה וענפה בתחום הדרמטולוגיה ושחזור השיער. ב-2002, הוא נבחר למועצת הנאמנים של האגודה הבינלאומית לניתוחי השתלת שיער (ISHRS). בנוסף, ד"ר לוויט מוכר גם כסופר מיומן, חוקר קליני ומרצה מומחה בתחום נשירת השיער.

ד"ר לוויט שואף לחנך, להעניק ידע ולדון באפשרויות של גברים ונשים שסובלים מנשירת שיער. ספרו "נשים ונשירת שיער מנקודת מבט של רופא", הוא מדריך לצרכן מהיבט רפואי.

ד"ר לוויט הוא משתמש גאה של HairMax LaserComb והשיער שלו נראה מלא ובריא.

פרופ' ראלף טרואב, MD

dr-ralph-hair-max

המרכז לדרמטולוגיה ולמחלות שיער

ואליסלן-ציריך

 

פרופ' ראלף טרואב נחשב למומחה בתחום השיער. נכון להיום, פרופ' טרואב חיבר 149 פרסומים מדעיים וארבעה ספרים בנושא שיער. פרופ' טרואב הוא אחד המחברים של הספר "צמיחה והפרעות שיער" (ספרינגר, 2008). לאחרונה השתתף כעורך משותף של "שיער מזדקן" (ספרינגר, 2010), שבו הוא והמחברים הנוספים ניסו לספק סקירה עדכנית של כל היבטי הזדקנות השיער. הספר כולל תרומות מעמיקות ממומחים מוכרים בנושא הבסיס הביולוגי וקונספטים עדכניים לגבי אבחון, טיפול, ומניעת הזדקנות השיער. פרופ' טרואב תרם לספר פרקים מקוריים בנושא דלקת ופיברוזיס בהתקרחות אנדרוגנטית, השפעות עישון טבק על השיער, בעיות הזדקנות כלליות שמשפיעות על מצב השיער, ואפשרויות ומגבלות להיפוך איבוד פיגמנט שיער כתוצאה מהזדקנות.

פרופ' טרואב משתף את מומחיותו ואת הידע שלו עם הקהילה הרפואית לא רק דרך פרסומיו המקצועיים, אלא גם דרך הצגת המחקרים שלו בועידות רפואיות מרכזיות ברחבי העולם.

פרופ' טרואב הוא דרמטולוג, אלרגולוג, ואימונולוג מוסמך מטעם הועדה השוויצרית, ועד לאחרונה שימש כפרופסור חבר במחלקת הדרמטולוגיה בבי"ס אוניברסיטת ציריך, שוויץ, שם הוא ייסד ועמד בראש מרפאת יעוץ בתחום השיער. כיום פרופ' טרואב משמש כרופא פרטי במרכז לדרמטולוגיה ולמחלות שיער בואליסלן-ציריך. בנוסף, הוא מכהן גם כנשיא האגודה האירופאית למחקר בתחום השיער.

ד"ר לורנס א. שצ'נר

 dr-lawrence-hairmax

יו"ר ומנהל המחלקה לדרמטולוגיה וניתוחי עור ע"ש פרופ' הרווי בלנק

בי"ס מילר לרפואה, אוניברסיטת מיאמי

 

ד"ר לורנס א. שצ'נר הוא יו"ר ומנהל המחלקה ע"ש פרופ' הרווי בלנק בבי"ס מילר לרפואה של אוניברסיטת מיאמי. בנוסף, הוא מכהן גם כדירקטור דרמטולוגית ילדים וכפרופסור לרפואת ילדים. ב-50 השנים שעברו מאז הקמתה של המחלקה הדרמטולוגית, התכנית הפכה לאחת מהתכניות המכובדות והדינמיות ביותר במדינה.

ד"ר שצ'נר מוכר כמומחה לדרמטולוגית ילדים, דלקות עוריות, מחלות דלקתיות, מחלות תורשתיות, והפרעות שיער. תחומי המחקר שלו הם אפידרמוליזיס בולוזה, אלופציה אראטה, דלקת עור אטופית, אקזמות, אקנה, פסוריאזיס, הפרעות ודלקות עור ושיער.

המחלקה של ד"ר שצ'נר ביצעה מספר מחקרים מכניסטיים עם ה-HairMax LaserComb עבור אלופציה אראטה ואלופציה כתוצאה מכימותרפיה. ד"ר שצ'נר הוא גם אחד החוקרים הראשיים של המחקר הקליני הרב-מרכזי שהוכיח את יעילותו של ה-HairMax עבור אלופציה אראטה אצל נשים.

ד"ר שצ'נר זכה במספר פרסים, כולל פרס המחנך הקליני בועידת הסתיו לדרמטולוגיה קלינית. בנוסף, הוא כלול גם ברשימת ה"סופר-רופאים של פלורידה - מהדורת דרום פלורידה", "הרופאים המובילים בארה"ב", ו"הרופאים הטובים ביותר בארה"ב".

ד"ר שצ'נר מאמין שה-HairMax LaserComb הוא פתרון יעיל לטיפול באלופציה אראטה אצל גברים ונשים.