לקוחות ממליצים על מסרק הלייזר היירמקס | HAIRMAX

תוצאות ומשתמשים אמיתיים - צמיחת שיער בעזרת ה-HairMax LaserComb

להלן תמונות "לפני" ו"אחרי" שממחישות את התוצאות המוצלחות שאליהן הגיעו משתמשי HairMax LaserComb. התמונות כוללות צילומי מחקרים קליניים שבוצעו בפועל, לרבות צילומי מאקרו, ותמונות שסופקו ע"י רופאים ומומחים לנשירת שיער שממחישות את התוצאות של לקוחותיהם.

באופן כללי, ספירת שיער רגילה היא כ-220 ס"מ2 של שיער. נשירת שיער נראית לעין בסביבות 110 ס"מ2. יש לציין כי גידול בספירת השיער לא תמיד מומחש בתמונות, בגלל הקושי בסיווג תוצאות על בסיס צילום גלובלי בלבד. משתנים רבים משפיעים על צילום שיער גלובלי: חשיפה, תאורה, אורך שיער, רמת הלחות של השיער, וצבע השיער.

הצילומים להלן הם תמונות של משתמשי HairMax LaserComb, אך הן אינן מיועדות לייצג תוצאות שיתקבלו בהכרח עבור כל משתמש של המוצר.

רשמים מגברים ונשים לגבי שימוש במוצר לטיפול בנשירת שיער, HairMax

אנחנו מעודדים גברים ונשים שמשתמשים ב-HairMax לשמור אתנו על קשר ולעדכן לגבי היתרונות של השימוש בטיפול הנשירה באמצעות לייזר. להלן מדגם של שיחות טלפוניות שקיבלנו ממשתמשי HairMax נרגשים: תוכלו להתרשם מחווית המשתמש שלהם כפי שניסחו אותה בעצמם בביקורות וההמלצות הבאות:

סיפורי הצלחה של HairMax LaserComb עבור גברים ונשים

ה-HairMax LaserComb סייע למאות גברים ונשים ברחבי העולם לטפל בנשירת השיער שלהם. נשמח לשמוע מכם! אין דבר שעושה אותנו מאושרים יותר מאשר לשמוע ממשתמשי HairMax מרוצים.

לצפיה בתמונות לפני/אחרי של גברים שטיפלו בנשירת השיער במסרק היירמקס

לצפיה בתמונות לפני/אחרי של נשים שטיפלו בנשירת השיער במסרק היירמקס


לקוחות מאתר ynet.co.il ממליצים על מכשיר היירמקס:
http://www.ynet.co.il/home/0,7340,L-2697-18045-12795529,00.html


 כל מה שאוכל לומר הוא תודה על המוצר הזמין שכל אחד יכול להרשות לעצמו לשימוש אישי.
(תרגום מאנגלית)

רות סטון


לאחר שימוש ב-HairMax LaserComb במשך כשנתיים רצופות, נראה כי כיום יותר מ-43% מהשיער שלי צמח חזרה. כשנתקלתי באחד מרופאי, הוא שאל אותי האם עשיתי השתלת שיער וכו' מאז הפעם הקודמת בה נפגשנו. כשסיפרתי לו שלא עשיתי השתלה ושאני משתמש במסרק המדהים שלכם באופן אדוק, הוא נדהם מאחר והוא היה מאוד סקפטי לגבי היעילות של טכנולוגיה מסוג זה.
(תרגום מאנגלית)

ב.א. טאף


הייתי אשה עם שיער מלא וזה גרם לי להרגיש טוב. עם זאת, בגלל לחץ בעבודה, גיל המעבר, וצבעים לשיער שהשתמשתי בהם, התחלתי לסבול מנשירה. לאחר שיצאתי לגמלאות, התחלתי לחקור לגבי פאות שיוכלו להתאים לאישיות שלי, עד שנתקלתי בפרסומת למסרק הלייזר HairMax בטלוויזיה. החלטתי לנסות אותו והזמנתי את המסרק. התחלתי להשתמש בו בנובמבר, ואני יכולה לראות את ההבדל. כמות קטנה של שיער הופיעה בדצמבר. מה שמפתיע אותי הוא שהשיער שלי אפור ואילו השיער שחוזר לצמוח הוא שחור. אוכל להעיד על כך שהמוצר הזה עובד ואני ממליצה עליו לכולם. אני מודה לאל על כך שהביא אותי לקנות את המוצר הזה. אני מאוד מרוצה מצמיחת השיער שלי ואני מרגישה מבורכת. אני בהחלט ממליצה על המוצר. תודה לכם,
(תרגום מאנגלית)

לידיה ר.


אני אשה לבנה בת 55. כשהתחלתי להשתמש במסרק הלייזר HairMax לפני כ-18 חודשים, הייתי סקפטית, אך מלאת תקווה. סבלתי מפיזורי הידלדלות שיער, בעיקר מסביב לקו השיער ובאזור הקדקוד. השקעתי במסרק הלייזר HairMax מהסיבות הבאות: א) הוא לא כרוך בשימוש בכימיקלים, ב) זהו מוצר שאני יכולה להשתמש בו בנוחיות ובפרטיות בביתי, ו-ג) מאחר והיה הגיוני בעיני שעוצמת אור לייזר נמוכה יכולה להשפיע בצורה מסוימת על זקיקי שיער. בשנה הראשונה השתמשתי ב-HairMax לסירוגין. כשהתחלתי להשתמש בו באופן קבוע (בערך אחת ליומיים), והמתנתי לשניים או שלושה צפצופים (במקום אחד) לפני מעבר למקום אחר על הקרקפת, מיד התחלתי להבחין בצמיחת שיער בולטת בקו השיער שלי! זוהי התפתחות מאוד מרגשת! קשה לי לתאר עד כמה אני שמחה לראות שיער חדש שחוזר לצמוח. הביטחון שלי במראה העצמי חוזר אלי לאטו. אני מאוד ממליצה להשקיע ב-HairMax Laser Comb. עלי לציין שלאחרונה אף רכשתי את הויטמינים, השמפו/קונדישיונר/תמיסה מקומית, ואת סיבי השיער של HairMax. אני מרגישה שהצירוף בין מסרק הלייזר, הויטמינים, והשמפו/קונדישיונר/תמיסה הוא שילוב מנצח שאחראי על צמיחת השיער החדש שלי.
(תרגום מאנגלית)

ויויאן ק., לוס-אנג'לס, קליפורניה